Štvrtok 16.4.2015, tlačová správa
V piatok, 10. apríla sa tím ObchodnaUlica.sk a podporovatelia Obchodnej ulice stretli so starostom Mgr. Radoslavom Števčíkom, aby diskutovali o komunálnych problémoch a inovatívnych riešeniach pre túto lokalitu. Obe strany sa zhodli na participácii pri pracovných stretnutiach, pomoc s komunikáciou s ďalšími partnermi a správnymi orgánmi, hľadaní komunikačných a finančných modelov pre fungovanie projektu do budúcna.
Projekt „Refresh“ Obchodnej ulice je len v začiatkoch, avšak už teraz za ním stojí tím skvelých ľudí so spoločnou víziou do budúcna. Hlavnému iniciátorovi p. Čajkovi sa podarilo zosumarizovať top komunálne problémy Obchodnej ulice a predložiť ich správe starého mesta. Spoločná synergia dodala odvahu udeliť  tomuto projektu podporu starostu MČ Staré Mesto. Starosta Mgr. Radoslav Števčík potvrdil zainteresovanie aj ďalších orgánov správy. Na stretnutí sa zorganizovala pracovná skupina, ktorá sa bude aktívne spolupodielať na tvorbe konceptu, okruhov problémov a riešení v dlhšom časovom horizonte.

Za projektom „Refresh“ Obchodnej ulice stojí tím ObchodnaUlica.sk ako internetový portál, ktorý sa snaží zastrešiť prevádzky a ich majiteľov, podporovatelia Obchodnej ulice ako značky Starého Mesta a vízie kvalitnejšieho verejného priestoru. Za 3 roky fungovania dosiahli už 70 zapojených prevádzok.

Zápisnica zo stretnutia na stiahnutie

Zapisnica_zo_stretnutia_10-4-2015

© 2015-2018 Obchodná ulica a okolie o.z.

Sledujte nás: