Eshop

Farma Fazendas Dutra pozostáva z piatich fariem, ktoré sú, doslova povedané, členmi rodiny Dutrovcov. Všetky farmy spoločne zaberajú 764 hektárov prvotriednej pôdy pre kávovníky a ležia na zelených vrchoch São João až po okres Manhuacu vo veľkolepej scenérii kraja, známeho svojou kávovou produkciou, Minas Gerais. Tento konkrétny pozemok pochádza z farmy ‘Agua Limpia’, ide o…


Obchodná ulica a okolie o.z. sa zameriava na rozvoj a revitalizáciu mestskej štvrte, Obchodnej ulice a jej blízkeho okolia. Úspešne pracuje na podpore prevádzok a odstránení vizuálneho smogu, rozvoji smart street vízii. Avšak nielen to!Svojimi aktivitami chce podporovať regionálnych výrobcov a napomáhať v rozvoji startupových slovenských programov. Rovnako sa zameriava na však aj kvalitu produktov.

Z toho dôvodu Vám Obchodná ulica a okolie o.z. predstavuje svoj nový produkt, kúpou ktorého bude podporovať občianske združenie, ako aj slovenského podnikateľa, ktorý sa zameriava na kvalitu svojich produktov a vo svojej oblasti patrí k špičkám.

Predstavujeme Vám BIO COFFEE Obchodná ulica!Káva pochádza z poctivého výberu zŕn z celého sveta, ktoré sú pražené v slovenskej rodinnej pražiarni v Seredi. Zakladateľ pražiarne Oldřich Holiš stavia firemnú filozofiu na kvalite.Výber zŕn a ich pôvod je pre neho základom. Celý proces praženia a ručné balenie prebieha priamo v pražiarni, čím sa zaručuje prvotriednosť kávy.

Technológie napredujú spoločne s ohľadom na chuťové potreby a náročnosť zákazníkov. Nielen technológie, ale aj zamestnanci podstupujú neustále vzdelávanie, aby káva dokázala uspokojiť aj toho najnáročnejšieho kávičkára.


© 2015-2016 Obchodná ulica a okolie o.z.

Sledujte nás: