Eshop


Kto sme

Obchodná ulica a okolie o.z. sa zameriava na rozvoj a revitalizáciu mestskej štvrte, Obchodnej ulice a jej blízkeho okolia. Úspešne pracuje na podpore prevádzok a odstránení vizuálneho smogu, rozvoji smart street vízii. Avšak nielen to!

Ciele

Svojimi aktivitami chce podporovať regionálnych výrobcov a napomáhať v rozvoji startupových slovenských programov. Rovnako sa zameriava na však aj kvalitu produktov.

Z toho dôvodu Vám Obchodná ulica a okolie o.z. predstavuje svoj nový produkt, kúpou ktorého bude podporovať občianske združenie, ako aj slovenského podnikateľa, ktorý sa zameriava na kvalitu svojich produktov a vo svojej oblasti patrí k špičkám.

Predstavujeme Vám BIO COFFEE Obchodná ulica!Pôvod

Káva pochádza z poctivého výberu zŕn z celého sveta, ktoré sú pražené v slovenskej rodinnej pražiarni v Seredi. Zakladateľ pražiarne Oldřich Holiš stavia firemnú filozofiu na kvalite.

Kvalita

Výber zŕn a ich pôvod je pre neho základom. Celý proces praženia a ručné balenie prebieha priamo v pražiarni, čím sa zaručuje prvotriednosť kávy.

Technológie napredujú spoločne s ohľadom na chuťové potreby a náročnosť zákazníkov. Nielen technológie, ale aj zamestnanci podstupujú neustále vzdelávanie, aby káva dokázala uspokojiť aj toho najnáročnejšieho kávičkára. Vašu COFFEE Obchodná ulica si môžete vyzdvihnúť vo výdajni v

Smart city HUB – Bratislava
>> vchod oproti predajni Dráčik
Obchodná ulica 3
2. poschodie (z výťahu doľava)
81106, Bratislava


Zobrazujú sa výsledky 1–9 z 17

Page 1 of 21 2