Už túto sobotu, 2.novembra 2019, Horský park ovládnu strašidlá!!! Horský park je vyhľadávaným miestom pre príjemne strávený čas v prírode, ale vedeli ste, že aj on ukrýva svoje tajomstvá? V dušičkovom období ožijú tie najhrôzostrašnejšie zjavenia, ktoré sú v ňom ukryté. Nenechajte si to ujsť a príďte zažiť strašidelnú dávky zábavy v Strašidelnom lese.

 

Strašidelný les je príbehom jednej mladej skupiny priateľov, ktorý sa rozhodli spraviť špeciálny darček pre brata jedného z nich. Pripravili strašidelnú cestu, masky v kostýmoch s jednoduchým makeupom. „Zavolal som niekoľko kamarátov, obliekli sme sa do strašidelných kostýmov a pripravili sme sa do akcie. Mama s mojím bratom a niekoľkými známymi sa vydali na cestu, kde sme ich už čakali my – strašidlá od výmyslu sveta“, uvádza Christian, organizátor akcie.

Kam sa Strašidelný les posunul od jeho začiatkov?

Strašidelný les sa pre rodinu a známych konal tri roky po sebe, kým sa skupinka mladých stredoškolákov rozhodla zorganizovať verejnú akciu pre každého, kto sa rád bojí, ale najmä pre našich najmenších. Našli veľa dobrovoľníkov a vymysleli príbeh. Minulý rok ich podporilo viac ako 400 účastníkov, čo na začiatok vôbec nebolo zlé. Mamičky akciu zdieľali po svojich portáloch a tak sa o nich dozvedel, taký vysoký počet návštevníkov. Z toho dôvodu sa tento rok rozhodli pripraviť ešte lepší a špeciálnejší. Radi by podporili dobrú vec – podporiť Horský park!

Čo prinesie tento ročník?

Už 2.novembra si pre Vás pripravili v programe veľa nových strašidiel a ešte zaujímavejšie zástavky. Taktiež na konci akcie bude možnosť pofotiť sa so strašidlami. Ktovie, možno sa niekomu ujde kus Zombie oblečenia alebo čarovná palička tajomného čarodejníka… Pripravených je mnoho strašidiel, ale aj možnosť vyhrať lístky do kina od Cinemax, keď sa zapojíte do instagramovej súťaže Strašidelného lesa.

Pre dobrú vec?

Aktuálny ročník by chceli vylepšiť o pre nich dôležitú vec. Na organizácii spolupracujú s  Obchodná ulica a okolie o.z. a prišli s nápadom a ambíciou spraviť niečo aj pre Horský park, keďže sú to „pľúca Bratislavy“. „Obdivujeme aktivity súčasných správcov, že sa im darí celé roky udržiavať a rozvíjať toto územie a brániť, tak zastavaniu územia. Veríme, že organizáciou ďalších ročníkov sa nám podarí vyzbierať dostatok peňazí a venovať ich aj na vylepšenie, ktoré bude slúžiť pre Horský park“,  hovorí Davy Čajko, riaditeľ OUAO o.z.

Celé by sa to však neudialo bez partnerov akcie – Bar u lenivca, CarniHerba, Madness advertising, Kavet, Bo-ho-bo, Repromedica, Hauerland, Prešporkovo, Cinemax, Nadácia Horský park.

Príďte aj Vy vyskúšať dávku strašidelného adrenalínu a užiť si Horský park inak. Organizátori sa tešia na všetkých malých, ale aj veľkých odvážlivcov.

Viac informácií: https://www.facebook.com/events/1168312410046322/

© 2015-2018 Obchodná ulica a okolie o.z.

Sledujte nás: